Dijital dünyanın tüm yeniliklerini işinizi büyütmek için kullanıyor, sizin dijital partneriniz olmak istiyoruz. 

neden nette?

Biz,hayalleri gerçeğe dönüştürmek için yenilikçi projeler üretiyoruz.  En yeni teknolojileri, yenilikleri araştırmaktan keyif alıyor ve kullanmayı çok seviyoruz. Bizi farklı yapan bir çok şey var. Bilgimiz, tecrübemiz, mükemmeliyetçi kimliğimiz, yaklaşımımız ve ekibimiz. Mutlu olmak için bu işi yapıyor, mutlu etmek için çalışıyoruz.  Yaptığımız işleri çok seviyoruz ve sürecin tadını çıkarıyoruz. İşte bu yüzden "mutlu işler, mutlu müşteriler" bizim mottomuz.

kimdir nette?

2008 yılında kurumsal kimliğini oluşturarak, uzun yıllardır Türkiye'de İnternet Sektöründe hizmet veren Nette Interactive, sunduğu kaliteli hizmetler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Nette, Web Sitesi Tasarımı ve Yazılım Geliştirme'nin yanı sıra, Mobil Uygulamalar, Grafik Tasarımı, İnternet Reklamcılığı ve SEO alanlarında  hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yüksek teknoloji çözümleri geliştirmektedir. Bu sayede ulusalda çok büyük markaların çözüm ortağı olmuş, bir çok ödül kazanmıştır. 

Tasarımda kullanıcı dostu bir yaklaşımla yazılımdaki işlevselliği bir araya getiren Nette, nihai projelerin müşterilerinin hedeflerini sağlayana kadar nitelikli işler üretir.

nette nasıl çalışır?

Nette'de hayata geçirilmesi planlanan her proje fikri, kendi ortamında incelenir. Her projenin ihtiyaçları çok farklıdır, bu nedenle her işte kendine göre uyarlanabilen bir sürecin olması gerekir. Her işe ödül alacak gibi önem verilir. Planlama aşamasından sonra güncel teknolojiler ve gereksinimler doğrultusunda uygulamalar yapılır. Projenin son aşamasında ise, kullanıcıya sorunsuz bir şekilde denetleyebilecekleri bir sistem verilir. Böylece sorunsuz ve işlevsel projeler oluşturulur.

Nette'nin uzman ekibi, proje iş teslimi sonrasında da müşteriyi yanlız bırakmaz. Sıcak ilişkiyi başarının bir parçası olarak görür. Böylece mevcutta ve sonrasında her zaman müşterilerinin dijital partneri olarak kalır.

Projeniz mi var? Gelin tanışalım...

+90 224 242 44 11 hello@nette.com.tr İhsaniye Mah. İlknur Sok. No:1 Bulvar 224 Sitesi C Blok K.2 D.3 / Nilüfer - Bursa