FİYAT TEKLİFİ AL
Dijital Pazarlama
Affiliate Marketing
’Doğru müşterilere, doğru zamanda doğru ürünü eşleştirmenin gücü’’

Ürün, hizmetlerin, web site veya işletmelerin reklamını yapıp her başarılı satıştan komisyon elde ederek internetten para kazanmanız için kullanılan bir yöntemdir. Affiliate Marketing çalışma yöntemi, sizin yani bir ortağın ürünlerinin reklamını yapmasından para kazanmasıdır. 

Affiliate Marketing Süreçleri Performans pazarlaması denilince akla gelen en güçlü modellerden biridir. Satış Ortağı Pazarlaması olarak da bilinen mevcut pazarlama stratejinizde dönüşüm başına minimum maliyetle dönüşümler gerçekleştirmenin etkili bir yoludur.  Affiliate Marketing sisteminde yer alan reklam veren, reklamı yapılan web sitesi için oluşturulan trafik, kayıt ve ciro için bu sisteme ödemesini yapar. Web sitesindeki oluşturulan trafik ve kayıt gelirleri ortak hesaba aktarılır. Böylece hem reklam veren hem de reklamın gösterildiği web site bu durumdan kazanç sağlar. 

Affiliate Reklamları, performansı temel alır. Yalnızca kullanıcılar sitenizde dönüşüm sağladığında ödeme yaparsınız. 


- Satış Başı Ödeme

Satış kampanyası modelidir. Sepet tutarı üzerinden alınan yüzde veya komisyon ile gerçekleştirilir.


 - Üyelik & Kayıt Başına Ödeme

Markalar için yapılan üyelik ve form doldurma kampanyasıdır. Üye veya form doldurma başına maliyet üzerinden çalışılır.


- İndirme Başına Ödeme

Yazılım ve uygulamaların indirilip kurulması başına ödeme kurgusu ile ilerleyen bir modeldir. Bu modelde indirilen uygulama veya yazılımın açılması esas alınır.