FİYAT TEKLİFİ AL
Dijital Pazarlama
Google Ads
İŞİNİZİ BÜYÜTMENİN EN HIZLI YOLU!

Reklamlarınız için Nette Interactive ile çalışmaya başladığınızda birçok hizmetimizden yararlanabilir, sınırsız teknik destek alabilirsiniz. Google Reklamları, markalara sundukları hizmetler ile marka bilinirliğini arttırmak ve tüketicinin markaya kolay ulaşımını sağlamak için büyük avantajlar sunan akıllı bir reklam alanıdır. Google Reklamları Tıklama Başına Maliyet (TBM) algoritmasıyla çalışır. Bu da reklam bütçesinin kolay optimize edilmesi için büyük avantaj sağlar. Müşterilerinize sunduğunuz hizmet veya ürünlerle ilgili hedef kitlenizin gerçekleştireceği aramalar ‘’anahtar kelimeler’’ olarak belirlenir ve sizin için Google Adwords hesabı oluşturulur. Markanıza ve ürüne yönelik bir çalışma yapıldığı için Google aramalarında üst sıralarda yer alırsınız. Bu sayede hem marka bilinirliği artmış, hemde uygun maliyetli satış stratejinizi geliştirmiş oluyoruz. 

DOĞRU OPTİMİZASYON İLE MAKSİMUM PERFORMANS, MİNİMUM MALİYET

Hesabınız en yüksek performansını elde edecek şekilde düzenlenir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayısına erişirsiniz. Yüksek kalite puanı hedefi ile maliyetlerinizin düşürülmesi mümkün olur.

Arama Ağı Reklamları

Google Arama Ağı Reklamlarını kullanarak reklam verenler, reklamlarını belirlenen anahtar kelimeleri aktif olarak arayan kullanıcılara gösterir ve tıklama başına maliyet ödenir. Bu tür reklamlar ‘’Potansiyel Müşteri Bulma’’ konusunda önemli rol üstlenmektedir.


Görüntülü Reklamlar

Google Görüntülü Reklam Ağı, reklamlarınızın görünebileceği 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşur. Görüntülü Reklam Ağı’ndaki siteler dünyadaki internet kullanıcılarının %90’ına ulaşır. Görüntülü Reklam Ağı ile reklamlarınızda belli bir içerik, belirli bir kitle, özel konuma göstermek için detaylı hedefleme kullanılır.


Youtube Reklamları

Youtube’da ve video iş ortağı sitelerinde müşteriler ile farklı yollarla etkileşime geçmek için Google Ads video reklam biçimi ile etkileyici reklam kampanyaları oluşturulabilir. Kullanılabilir video reklam biçimi olarak ‘’Atlanabilir Yayın İçi Reklamlar’’, ‘’Atlanamayan Yayın İçi Reklamlar’’, ‘’Video Discovery Reklamlar’’, ‘’Yayın Dışı Reklamlar’’ ve ‘’Bumper Reklamlar’’ şeklinde çalışabiliriz.


Re-marketing (Yeniden Pazarlama) Reklamları

Yeniden pazarlama, web siteniz veya mobil uygulamanızla etkileşimde bulunmuş olan kullanıcılara ulaşmanın bir yoludur. Reklamlarınız, Google veya iş ortağı web sitelerine göz atarken bu kitlelerin karşısına stratejik olarak konumlandırılır. Bu da marka bilinirliğinin artmasına ve kitlelerin satın alma işlemini yapmasına yardımcı olur.


Google Mobil Uygulama Reklamları

Uygulama reklamları ile IOS veya Android uygulamanızı Google Arama, Youtube, Google Play ve diğer platformlarda tanıtabilirsiniz.  Uygulama reklamlarınızı optimize ederek sizin uygulamanıza benzer uygulamalarla en çok ilgilenen hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.