ustaoglumuteahhitlik.com

Ustaoğlu İnşaat

1991 yılında Bursa’da başladığımız ticari hayatımızda, bugün tekstil alanında lider tül-perde üreticilerinden biri olan Ustaoğlu Tekstil firmamızın yanında, diğer bir grup şirketimiz olan Ustaoğlu İnşaat olarak uzun yıllardır Bursa’da ve Trabzon'da kaliteli, çağdaş, fonksiyonel inşaatlar yapıyoruz.

Mutluluk "garantili" eviniz...

Hayatımızın en önemli parçası evlerimizin, çağın gereklerine uygun kalitede ve donanımda olması hepimizin arzusudur. Ustaoğlu İnşaat bu hassasiyetle evlerinizi inşa etmektedir. Ayrıca mimarisi, yeşil alanları, peyzajı, otoparkı ve diğer yaşam alanları ile konforlu ve huzurlu bir yaşam standartı sizler içindir. Ustaoğlu İnşaat'tan ev alanların güven ve huzur içerisinde, mutlu şekilde yaşamlarını sürdürmesi en önemli amaç ve sonuçtur.

Bekir Akyıldız
On Any Device

Konu kullanıcı dostu web siteleri olunca mobil kullanıcıların siteye kolay, hızlı ve sorunsuz erişim sağlaması çok önemlidir. Mobil uyumlu tasarım, akıllı cihazlarda sorunsuz bir işlevsellik ve zengin kullanıcı deneyimi sağlar. Bu projemizde de her cihazdan sorunsuz kulanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

  • PHP
  • Html 5
  • CSS 3
  • Laravel
  • MySQL
to top

Have a project? Get in touch...

+90 224 242 44 11 hello@nette.com.tr İhsaniye Mah. İlknur Sok. No:1 Bulvar 224 Sitesi C Blok K.2 D.3 / Nilüfer - Bursa