FİYAT TEKLİFİ AL
Web Tasarım/ Yazılım
E-ticaret Yazılımları

Dünyanın En Gelişmiş Alt Yapıları, Size Özel Tasarım İle. 

E-ticaret tasarımı, online satış yapmak için kullanılan bir web tasarım hizmetidir. İnternetin insan hayatında önemli bir yere sahip olması ile birlikte e-ticaret, online alışveriş gibi kavramlar da gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. E-ticaretin hem firmalara hem de tüketicilere çeşitli avantajlar sunuyor olması pek çok firmanın online alışveriş sitesi kurmasını sağlamıştır. E-ticaret tasarımı ile iki yönlü bir etkileşim ve sorunsuz bir alışveriş meydana gelebilmektedir. E-ticaretin günümüzde çok yoğun bir şekilde kullanıyor olmasının en önemli nedeni tüketicilerin değişen ihtiyaçları ve ihtiyaçlarını karşılama şekilleridir. İnternet, tüketicilere daha fazla ürüne ve markaya daha kısa bir süre içerisinde ulaşmak imkanı sunmaktadır. Bu nedenle hemen her markanın ürünlerini online ortamlarda da sunması çok daha fazla satış imkanı sağlayabilmektedir. 


E-Ticaret Yazılımının Faydaları


- E-ticaret tasarımı ile tüketiciler günün her saatinde istedikleri yerlerde istedikleri ürüne ulaşabilir ve ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bu sayede tüketiciler alışverişlerini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.

- E-ticaret tasarımı ile tüketiciler bir ürün için birden fazla seçeneği değerlendirebilirler. Aynı özelliklere sahip ürünler genellikle farklı markalar tarafından farklı fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu nedenle tüketiciler sahip olmak istedikleri ürünü farklı ürünler ile kolay bir şekilde karşılaştırabilir.
- Çok daha fazla ürünü farklı renk ve model seçenekleri ile tüketicilerinin beğenisine sunan firmalar hem yerden hem de paradan tasarruf elde edebilir.
- E-ticaret ile satın alınan tüm ürünler eve teslim edilir. Bu da tüketiciler açısından son derece önemli bir avantajdır.


E-Ticaret Tasarımı Hizmeti ile Neler Yapıyoruz? 


- E-ticaret tasarımı hizmeti kapsamında sınırsız web alanı ve database alanı sunuyoruz

- Anlaşmalı kargolar ile anlaşmalı fiyatlar sayesinde müşterilerinize ürünlerinizi daha uygun fiyatlar ile ulaştırmanızı sağlıyoruz.
- Ajansımızdan alacağınız e-ticaret paketi ile sınırsız bir şekilde ürün ve kategori ekleme imkanına sahip olabiliyorsunuz.
- Web siteniz için SEO desteği sağlıyor ve web sitenizin alt yapısını SEO uyumlu bir şekilde hazırlıyoruz.
- Web sitenizi mobil uyumlu hale getirerek çok daha kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.
- Tüm bankalar ile anlaşmalı olarak sanal pos entegrasyonu sağlıyoruz.
- Sunduğumuz SSL Sertifikası ile müşterilerinize en güvenilir şekilde hizmetler verebilirsiniz.
- Bunların yanı sıra dilerseniz web siteniz için mobil uygulama da hazırlayarak müşterilerinize mobil uygulamalar ile ulaşım sağlamanıza yardımcı olabiliyoruz.