FİYAT TEKLİFİ AL
Web Tasarım/ Yazılım
Sosyal Medya Projeleri (Social Networks)

Dünyanın en popüler sosyal ağ siteleri yıllar içinde değişti ve zaman ilerledikçe değişmeye devam edecekler. Eski sosyal ağlar ölecek ve zamanla yenileri çıkacaktır. Nette Interactive olarak, Size ve ihtiyaçlarınıza özel sosyal medya uygulama yazılımları ile kurumlara, işletmelere, eğitim kurumlarına özel sosyal medya yazılımları yapıyoruz. 

Kendinize ait  sosyal medya yazılım ve uygulama altyapısı ile kendi kullanıcı profilinize her zaman daha yakınsınız. Ürün, marka veya eğitim amaçlı gruplar oluşturabilir, yarışmalar yapabilir, üyelerin sizinle ve diğer üyelerle sürekli etkileşimde olmasını sağlayabilirsiniz. Kitlelere her zaman daha kolay ulaşabilir ve kitlelerin sizlerle ve sosyal çevre ile iletişimde kalmasını sağlayabilirsiniz. 


Sosyal medya yazılımları ile hazırlanan mobil uygulamalar, firmanın kendi logosu ile yayınlanır. İçerik ve tasarım tamamen firmaya özel düzenlenebilir ve hazırlanabilir. Uygulama içine reklam alınabilir ve reklam takipleri yönetim panelinden kolaylıkla yapılabilir. Tüm sosyal medya mobil uygulama yazılımları, özgün tasarım ve Native yazılım ile hazırlanmaktadır, database tarafında ise Ms Sql altyapısı kullanılmaktadır. Platform olarak Android ve Ios olarak hazırlanabilir.