Siz hayal edin , biz gerçekleştirelim.

NETTE INTERACTIVE

2008 yılında NETTE olarak kurumsal kimliğimizi elde ettik.İnternet seköründe yaptığımız hizmetlerle kendimizi Türkiye'de kanıtlamış bir firmayız. Web tasarim ve yazılım geliştirme departmanlarımızla birlikte, NETTE Mobile Uygulama, Grafik Tasarım, İnternet Reklamcılığı ve Web Sunucuları ile artık size daha yüksek kalite ve performansta hizmet verebilmektedir.

Nette daha yenilikçi bir yaklaşımla yazılımcı işlevselliğini birleştirerek, yaptığımız nihai projeler şirketlerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli kalifiye'ye sahip olduğumuzun kanıtıdır.

NETTE'de her proje kendi ortaminda analiz edilir. Plan ve uygulama evresinde, tüm proje ve isteklerinizde son teknoloji uygulamalar kullanılmaktadır. Websitesi projelerinin son evresinde kullanıcıların hiçbir sıkıntı yaşamadan gezebilecekleri bir sistem geliştirilmektedir.

Nette kurum kültüründe müşteriyi dönem ortağı olarak benimser ve böylelikle web projelerinizle ilgili çözülmesi gereken problemlerde eşiniz olmaya hazırız.

HEDEFLERİMİZ

Yaşadığımız bu bilgi çağında ticaret ile internet hayatımızda daha çok önem kazandı, biz web teknolojileri konusunda en son değişikleri öğrenmek için ilk olarak çalışmalarımızı bu doğrultuda hedefleyerek değişiklikleri kabul ediyoruz.

Nette; öncelikle kullanıcı deneyimini ön planda tutar, aynı zamanda web standartları sınırlarını zorlayarak kendi alanında lider olacak teknik ve pratikle güç kazanarak projeler oluşturur.

Hergun kendini tekrar eden tarzda websitesi dizaynları yapmayız. Bizim işimiz sadece internet üzerinden gösterilecek web siteleri oluşturmak değil.

Bizim işimiz kalite, farklılık ve güzel bir tasarımdan ödün vermeden, pratik ve kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir websitesi oluşturmaktır.Tüm bu hedeflere ulaşırken, biz de bu sitelerin arama motorlarında ilk sonuçlar arasında listelenmesinden emin olur.

Kalite, farklılık ve memnuniyet hedefleyen firmamızın başarı ve ayrıcalıklarına sizde katılın.