Nette interactive
Dijital hedefleri, verilere dayalı strateji üzerine kurgulayan, projeyi büyütmek için 360° hizmet veren inovatif ve aynı zamanda kreatif bir ajans.
  • 240+ Proje
  • 14+ SENE
  • 25+ SEKTÖR
Nette olarak
Biz, hayalleri gerçeğe dönüştürmek için yenilikçi projeler üretiyoruz!
En yeni teknolojileri, yenilikleri araştırmaktan keyif alıyor ve kullanmayı çok seviyoruz. Bizi farklı yapan bir çok şey var. Bilgimiz, tecrübemiz, mükemmeliyetçi kimliğimiz, yaklaşımımız ve ekibimiz. Mutlu olmak için bu işi yapıyor, mutlu etmek için çalışıyoruz. Yaptığımız işleri çok seviyoruz ve sürecin tadını çıkarıyoruz. İşte bu yüzden "mutlu işler, mutlu müşteriler" bizim mottomuz.

"Dijital süreçleri farklı şehirdeki bir firma ile çözme fikri ilk zamanlarda bana hiç sağlıklı gelmemiş olsa da, iyi iletişim ile her şeyin aşılabildiğini gördüm. Nette markamızı sahiplendi ve hep birlikte faydalı işler ürettik."

"Hem web sitemiz, hem de yaptımız yurt içi ve yurt dışı reklam çalışmalarımızla oldukça verimli dönüşler yakaladık. Nette, bu süreçte iletişimi hep canlı tutarak bizim de hızlı yol almamızda etkili bir patner oldu."

"Nette ekibi ile start verdiğimiz Showdeko projemiz, fikir aşamasından 20 ayrı ülkeye ihracat yapan büyük bir yapıya dönüştü. Bence dijitalde istikarlı ve uyumlu bir partner, başarının da anahtarı. Biz bunu başardık, emeği geçenlere teşekkürler..."

"Kurumsal web sitesi tasarımından bayi yönetim sistemimize, e-ticaret projemizden sosyal medya yönetimine kadar 5 yıldır kesintisiz çalıştığımız Nette, tüm dijital varlıklarımızın mimarı oldu."

"Magento altyapısı kullanarak Nebim ile entegre hazırlanan e-ticaret projemiz hem tasarım olarak hem de hız olarak bizi oldukça mutlu etti. Nette bu süreçte iletişimi hiç aksatmadan bizi yalnız bırakmadı."

"Nette ile 2013 yılından beri kurumsal web site projemizden başlayarak aldığımız sosyal medya, dijital pazarlama gibi tüm hizmetlerde ekibin destek ve güleryüzü sayesinde dijitalde büyük bir ilerleme kaydettik. "

"Nette ile uzun süredir yürüttüğümüz dijital dönüşüm sürecimizde halı gibi zor bir sektörde olsak da başarılı bir süreç geçirdik. Yaptığımız yatırımlar, çıkan kargolar ile doğru bir karar verdiğimizi gösteriyor."

Hakkımızda Daha Fazlası
Çerez Kullanıyoruz!
Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunabilmek ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlayabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
close