FİYAT TEKLİFİ AL
Google Ads
Özel Yazılım Projeleri
Farklı sektörlerden bambaşka firmaların, kendi marka içi dinamiklerini yansıtacak, proje bazlı gereksinimlerini karşılayacak yazılım talepleri söz konusu olabilir. Markalar istihdam alanlarını genişletmek, büyümek, hizmet birimlerini sayıca arttırmak ve müşterisiyle bizzat iletişim halinde olabilmek adına özel bir yazılım projesine ihtiyaç duyabilir.  Mevcut yazılım modelleri firmanın ihtiyaçlarını karşılayamayabilir. Böyle bir gereksinimin ortaya çıkması durumunda markayı tatmin edecek bir program yaratılması ancak özel yazılım projeleriyle mümkün olur.  Bu projeler uygun yazılım geliştirme araçları kullanılarak en baştan yaratılır. Bir firmanın özel yazılım projesini tercih etmesi o markaya hem kaynak, hem maliyet, hem de zamandan tasarruf sağlar. Böylelikle proje geliştiricileri firmaya özel yaratılacak yazılımda; eklenmesi çıkarılması, değiştirilmesi gereken her şeyi dikkate alır ve çok daha fonksiyonel bir yazılım ortaya çıkarırlar.

Özel yazılım projesine ihtiyacı olan firmanın hizmet alacağı ekibi seçerken birincil dikkat etmesi gereken unsur, söz konusu ekibin böyle bir proje özelinde tecrübesi olup olmamasıdır. Daha önce böyle bir proje üstlenmiş bir ekiple çalışmak taleplerinizin doğru değerlendirilmesi ve proje sürecinin verimli yürütülmesi açısından oldukça önemlidir.

Deneyimli ve inovatif ekibiyle Nette Interactive, firmanızın gereksinimlerini önemser, bu doğrultuda kreatif fikirlerle markanız için en verimli projeyi geliştirir. Özel yazılımı tercih eden firmaya proje tam anlamıyla benimseninceye kadar yazılım desteği sunulmaya devam edilir. Dolayısıyla müşterinin yabancısı olduğu bir programı kendi kendine çözümlemeye çalışması ve bu doğrultuda proje özelinde sıkıntılı bir süreç yaşaması engellenmiş olur. Titizlikle yürütülen çalışmanın ardından ancak söz konusu firma yazılımın dilini tam anlamıyla kavradığında ekibimiz nezdinde proje tamamlanmış olur.
Tarih : 26.10.2020