Projeyi Keşfet
Mudanya Belediyesi
  • Proje Belediye sitesi
  • Sektör Devlet
  • Hizmet Kurumsal Website
Proje Bilgisi
Mudanya Belediyesi Kurumsal Website

Doğal güzelliğinin yanı sıra yüzyıllar boyu aldığı göçler sonucu birbirinden farklı kültürlerle renklenen Mudanya, tarihteki ihtişamının her detayını hissettiren uygarlıkların izlerini taşıyan bir ilçemizdir. Bugüne dek varlığını sürdüren mimarisiyle asırlar deviren bu yapılar, bugün Mudanya’nın tarih ve turizm kimliğini oluşturuyor. Mudanya’nın her mahallesinde nice anılar biriktiren tarihi yapılar, ziyaretçilerini zaman tünelinden geçiriyor. Bizede böyle tarih kokan bir ilçemize yakışan bir web sitesi yapmak büyük bir mutluluk ve keyif veriyor.

Tipografi Kullanımı
Tipografi, okunabilirliği ve görünürlülüğü çekici hale getirmek için yazı düzenleme sanatı ve tekniğidir. Tipografi sadece tesadüfen seçilmiş bir font tercihi değildir. Özellikle markanın iletişim diline özel olarak tanıtım ve pazarlama amaçlı dijital faaliyetlerde, mesajı ikna edici ve ilgi çekici hale getirmek amacıyla kullanılmakta olup hem bir sanat hem de bir teknik olarak literatüre geçmiştir.
Renk Kombinasyonu
Kullanılan Teknolojiler
Çerez Kullanıyoruz!
Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunabilmek ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlayabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
close