Projeyi Keşfet
Novarge Eğitim
  • Proje
  • Sektör Online Eğitim
  • Hizmet Kurumsal Website
Proje Bilgisi
Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi; 2016 yılından itibaren tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün binlerce "mutlu" öğrencisi olan Türkiye’nin en çok tercih edilen MEB onaylı dijital eğitim kurumudur. Geliştirdiğimiz dijital alt yapı sayesinde hem senkron hem de a-senkron olarak binlerce kişiye eğitim vermiş ve sertifikalandırmasını yapmıştır. Novarge bugün 35’i çağrı merkezi personeli olmak üzere 40 çalışanı ile öğrencilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Tipografi Kullanımı
Tipografi, okunabilirliği ve görünürlülüğü çekici hale getirmek için yazı düzenleme sanatı ve tekniğidir. Tipografi sadece tesadüfen seçilmiş bir font tercihi değildir. Özellikle markanın iletişim diline özel olarak tanıtım ve pazarlama amaçlı dijital faaliyetlerde, mesajı ikna edici ve ilgi çekici hale getirmek amacıyla kullanılmakta olup hem bir sanat hem de bir teknik olarak literatüre geçmiştir.
Renk Kombinasyonu
Kullanılan Teknolojiler
Çerez Kullanıyoruz!
Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunabilmek ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlayabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
close