Projeyi Keşfet
Pronev Şirketler Grubu
  • Proje
  • Sektör Kimya
  • Hizmet Kurumsal Website
Proje Bilgisi
Pronev Kurumsal Website

PRONEV KİMYA 2013 yılında Türkiye’nin önde gelen Kazan Kule Havuz, Lejyonella ile mücadele ayrıca profesyonel endüstriyel deterjan ve bakım kimyasalları üretimini yapan uluslar arası deneyimi bulunan Günsu A.Ş.’nin, diğer yandan Yöntem ve Focus endüstriyel kağıt, Türkiye markası olan Ekoçev endüstriyel çöp poşeti, 3M Scotch Brite, Ermop paspas ve mop gruplarını bünyesinde barındırarak PRONEV LTD. ŞTİ. Güney Marmara Bölge Distrübitörlüğünü tescillemiş ve yatırımlarına devam etmektedir. Çevre ve kimya mühendislilerini kendi bünyesinde istihtam ederek müşterileri ihtiyaçlarını tek çatı altında toplamıştır.

Tipografi Kullanımı
Tipografi, okunabilirliği ve görünürlülüğü çekici hale getirmek için yazı düzenleme sanatı ve tekniğidir. Tipografi sadece tesadüfen seçilmiş bir font tercihi değildir. Özellikle markanın iletişim diline özel olarak tanıtım ve pazarlama amaçlı dijital faaliyetlerde, mesajı ikna edici ve ilgi çekici hale getirmek amacıyla kullanılmakta olup hem bir sanat hem de bir teknik olarak literatüre geçmiştir.
Renk Kombinasyonu
Kullanılan Teknolojiler
Çerez Kullanıyoruz!
Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunabilmek ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlayabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
close