Yazılım Geliştirme

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Site Nedir?

Dijital dünyanın en önemli iletişim kaynaklarından biri olan internet, günümüzde marka ve firmalar için büyük önem arz etmektedir. Kullanıcılar ve potansiyel müşterilerin markanız ile iletişime geçtiği ilk alan olan internet siteleri, kurumsal kimliğinizi ve sunduğunuz hizmetleri anlatan etkili bir görsel kanal niteliği taşır. Profesyonelce hazırlanmış ve markanızı tam olarak yansıtan bir kurumsal web sitesine sahip olmak, müşteriler ile iletişim kurmak ve firmanızın sunduğu hizmetleri anlatmanıza olanak sağlar. Amacı dijitalde büyümek ve rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen markalar, özenle tasarlanmış kurumsal web sitesi hizmeti ile dijitalde prestijli bir kimlik sahibi olur.

Domain ve Hosting Nedir?

Domain ve hosting kavramları, kurumsal bir web sitesine sahip olmak isteyenlerin aşina olması gereken sözcüklerdir. Her kurumsal web sitesi, bir domain üzerine kurulur ve hosting üzerine inşa edilir. Hosting, site içerisindeki içeriklerin depolandığı alana verilen isimdir. Bir web sitesine kurulan her içerik, hosting altında saklanır. Bunun yanı sıra, web sitenin alan adı olarak bilinen domain ise internet sitenizin görsel ve dijital adına denir. İnternet sitenizin adı niteliği taşıyan domain, kullanıcıların giriş yaptığı url’ye verilen isimdir. Her kurumsal sitenin kendine ait özgün bir domain’i olmalıdır, aksi takdirde kullanıcı internet sitesine giriş yapamaz. Hosting ise, siteye özel yazılımlar ile kurulabilir ve admin panelinde bulunan tüm bilgilerin tek kaynak altında toplanmasını sağlar. Bu sayede tüm içeriklere bir tek kaynak üzerinden ulaşabilir, değiştirme ve geliştirme yapılabilir.

Markanıza Uygun Kurumsal Web Site Tasarımı Nasıl Yapılır?

Markanızın dijitaldeki kimliği niteliğini taşıyan kurumsal web sitesi modelleri, sunduğunuz hizmet, iletişim bilgileri, marka tanıtımı ve kimlik çalışmaları üzerine kurulan bir yazılım tabanıdır. Kurumsal web sitesi çalışmaları, her marka ve site özelinde gerçekleştirilir ve kullanıcıların site ile iletişime geçtikleri ilk alan olarak sınıflandırılır. Firma kimliğine özel renklendirmeler, logo çalışmaları, slogan ve sunumlar ile geliştirilen kurumsal internet sitesi, markanızın dijital dünyadaki prestijini arttırmak, rakipler arasında öne çıkmak ve marka bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılır. Nette, firmanıza özel kurumsal kimlik çalışmalarıyla markanıza dijital bir kimlik yaratır, ihtiyacınız olan kurumsal web sitesi tasarımını profesyonel olarak oluşturur.

Çerez Kullanıyoruz!
Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunabilmek ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlayabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
close